×
Paycell Ucretsiz - Uygulama Marketlerde
İNCELE
Paycell Hazır Limit

Paycell Hazır Limit

Hemen Paycell uygulamasını indir, hesabına tanımlanmış Hazır Limit’ini öğren!

Paycell’de sana özel tanımlanan Hazır Limit’ini hemen kullanmaya başlayabilirsin. Bu limit ile ister anlaşmalı Paycell noktalarında QR ya da cep telefonu numaran ile alışveriş yapar, ister bir kısmını Paycell Kart’ına yükleyip dilediğin yerde harcar ya da nakit olarak çekebilirsin. Üstelik Hazır Limit harcamalarının geri ödemesini Turkcell faturanla birlikte kolayca yaparsın.

Hemen Limitini Görüntüle

Paycell Hazır Limit Nasıl Kullanılır?

Paycell’i indir

Uygulamayı App Store veya Google Play’den ücretsiz olarak indir.

Hazır limit’ini kartına aktar

Paycell Hesabım sayfasından limitini ister senin için oluşturulan sanal kartına ister Paycell Kart’ına aktar.

Dilediğin Yerde Kullan

Aktardığın tutarı tüm alışverişlerinde kullan ya da nakit olarak çek.

Kolayca Öde

Yaptığın harcamaları Turkcell faturana yansıtarak öde.

Sıkça Sorulan Sorular

Bu işlemden yalnızca Turkcell faturalı ve faturasız bireysel hat sahipleri yararlanabilir.

Evet, bu işlem için mobil ödemenizin kullanıma açık olması gerekir.

  • “AC” yazıp 5522 mesaj atarak,
  • Paycell uygulaması üzerinden,
  • 08506226060 numaralı  Çağrı Merkezi’mizi arayarak 
  • Turkcell BİP üzerinden,
  • Turkcell DO uygulaması üzerinden hattınızı mobil ödemeye açabilirsiniz.

Hattınızı MOBILODEMEKAPAMA yazıp 5522’ye göndererek ya da Çağrı merkezimizi 0850 622 60 60 numaralı telefondan arayarak mobil ödeme işlemlerine kapatabilirsiniz.

Evet, aktarmak istediğiniz tutar karşılığında ödeyeceğiniz işlem ücretini aktarma işlemi sırasında uygulama üzerinde görebileceksiniz.

Limitinizi kullanmanız durumunda üyelik bedeli 3 aylık dönemlerde alınmakta olup 9,99 TL’dir. 3 aylık dönem sonunda limitinizi tekrar kullanmamanız durumunda herhangi bir üyelik bedeli alınmaz.

Paycell Hazır Limit’inizi kullanmadığınız durumlarda herhangi bir ücret alınmaz, tamamen ücretsizdir. 

Limitini aşağıdaki yöntemlerle öğrenebilirsin:

Paycell uygulamasından

0850 622 60 60 Paycell Müşteri Hizmetleri’ni arayarak

 

Limitler üye iş yerine göre farklılık gösterebilir. Kurumsal hatlar için bu durum geçerli değildir. Kurumsal hatlarda limiti şirket yetkisi belirler.

Limitiniz size özeldir ve her ay fatura kesim tarihinde güncellenir. 

Paycell Mobil Ödeme 3 aylık üyelik ücreti standart kullanım için 8,99 TL’dir. Premium kullanım için ise 9,99 TL’dir. Premium servislerin kullanımı durumunda üyeliğin otomatik olarak Premium olarak güncellenecek ve daha önce standart üyelik tipi için üyelik ücreti alındı ise ilgili periyot için yalnız 1 TL’lik fark ücreti alınacaktır. Premium servisler Mobil ödeme ile fiziksel ürün satın alımlarını ve reklam ödemelerini kapsamaktadır. Turkcell faturana yansıyan alışveriş tutarın üzerinden ayrıca ÖİV alınmayacaktır.

Müşterilerin Hazır Limit kullanımları sonrasında ödemelerini geciktirmeleri halinde; faturanın son ödeme tarihinden itibaren geç tahsilat bedeli yansıtılacak olup bu tutarlar müşterinin bir sonraki faturası ile tahsil edilecektir.
Yansıtılacak geç tahsilat bedeli;
· 0-30 gün gecikme durumunda 150 TL’ye kadar olan gecikme tutarları için 10,99 TL, 150 TL ve üstü tutarlarda 17,99 TL
· 30 gün ve üzeri gecikme durumunda 150 TL’ye kadar olan gecikme tutarları için 17,99 TL, 150 TL ve üstü tutarlarda 22,99 TL

MOBILODEME LIMIT yazıp 2200’e göndererek kalan mobil ödeme limit bilgini öğrenebilirsin. Limitler üye iş yerine göre farklılık gösterebilir. Detaylı bilgi için: 0850 622 60 60 Paycell Müşteri Hizmetleri’ni arayabilirsin. 

Paycell Mobil Ödeme hizmeti Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. tarafından verilmektedir.

Hazır Limit işlemleri, 6493 sayılı Kanun’un 12.1 (d) maddesi kapsamında Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. (Paycell) tarafından mobil ödeme işlemleridir. Bu işlemlerde, müşteri/kullanıcı tarafından alınan mal ve hizmetin içeriği müşteriler tarafından kontrol edilmeli, mal ve hizmetlere ilişkin tüm talep ve şikayetler satıcıya iletilmelidir.

Hazır limit işlem tutarları, faturalı hatlarda fatura kesim tarihinde işlemin yapıldığı Turkcell cep telefonu faturanız veya ön ödemeli hatlarda işlemle eş zamanlı olarak ön ödemeli hat bakiyeniz üzerinden tahsil edilir.

Hazır limit işlemlerinde, cep telefonunuz ödeme aracı niteliğinde olduğundan, cep telefonu ve söz konusu işlemler için cep telefonunuza gelen şifrelerin üçüncü kişilerle paylaşılmaması, işlemin hat sahibi tarafından yapılması gerekmektedir. Kullanıcı, ödeme aracı güvenliğinden sorumlu olup, kullanıcıya ait ödeme aracının/kullanıcıya gönderilen şifrelerin üçüncü kişilerle paylaşılmasında Paycell’in sorumluluğu bulunmamaktadır. 

İşlemin üçüncü kişi adına yapılmak istenmesi halinde öncesinde Paycell’e bilgi verilmelidir.

Kullanıcının, aylık 750 TL’yi aşan işlem yapmak istemesi halinde Paycell’in yasal yükümlülükler doğrultusunda Paycell kanalları üzerinden kimlik tespiti yapması gerekmektedir.